Caffé Borbone Orzo Barley koffiecapsules voor Lavazza en Modo Mio 16 st
Code: 29364Related products
Product detailed description
Caffé Borbone Orzo Lavazza en Modo Mio
Borbone is een van de toonaangevende Italiaanse koffiebranderijen, die veel waarde hecht aan traditie en de kwaliteit van de grondstoffen. Het merk Caffé Borbone staat garant voor kwaliteit en traditie, rechtstreeks uit Napels.
Caffé Borbone Orzo Lavazza en Modo Mio is een gezond alternatief voor klassieke espresso.
Geniet van de rijke smaak en romige textuur zonder cafeïne. Caffé Borbone Orzo zijn instant gerstcapsules, de ideale keuze voor wie van het koffieritueel houdt maar cafeïne wil vermijden of op zoek is naar een natuurlijke en licht verteerbare drank.
Gerst staat bekend om zijn voedingswaarde en gunstige effecten op de spijsvertering.
Orzo smaakt heerlijk "zwart", net als een klassieke espresso, maar als je er een scheutje warme melk of een plantaardige drank (bijvoorbeeld havermelk) aan toevoegt, krijg je een heerlijke Orzo Macchiato.
Ingrediënten: 100% geroosterde gerst ( orzo in het Italiaans).
Allergenen : Bevat gluten: Gerst is een graan dat van nature gluten bevat. Sporen van andere allergenen: het product kan sporen van melk en zuivelproducten bevatten.
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Voedingscomponent | Waarde |
| Energiewaarde | ca. 1500 kJ / 350 kcal |
| Vetten | < 0,5 g |
| Koolhydraten | ca. 80 g |
| waarvan suikers | < 0,5 g |
| Eiwitten | ongeveer 5 g |
| Zout | ongeveer 0,1 g |
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | Koffie capsules |
|---|---|
| Weight: | 0.048 kg |
| EAN: | 8034028335419 |
| Fabrikant: | Caffe Borbone srl, Zona ASI Loc. (NA), Pascarola snc Caivano, Italy |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!