Pringles Hot Smokin BBQ Ribs met barbecuesmaak 160 g
Code: 29184Related products
Product detailed description
Pringles Hot Smokin BBQ Ribs chips met barbecuesmaak 160 g
Pringles Flame Hot Smokin' BBQ Ribs bieden de intense smaak van langzaam gerookte ribben met een pittige kick. Deze medium-hete variant van de iconische chips in een tube is de perfecte keuze voor iedereen die houdt van rokerige barbecue met een extra dosis pit. Krokant, gedurfd en gevaarlijk verslavend!
Knapperige, gestapelde chips met een intense rokerige barbecuesmaak en een vleugje pittigheid - Pringles FLAME Hot Smokin' BBQ Ribs brengen de smaak van gegrilde ribben in een blikje.
Ben je gek op de smaak van echte Amerikaanse barbecue, maar zoek je een echte pittige uitdaging? Dan zijn de Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs uit de Hot Flame-serie precies wat je zoekt.
Vergeet saaie chips - deze iconische plakjes in een koker combineren de diepe, rokerige smaak van gerookte ribben met een pittige kick die je niet onverschillig laat.
Ingrediënten: aardappelpuree, zonnebloemolie, tarwebloem , maïsmeel, rijstmeel, BBQ-ribkruiden (suiker, weipermiaatpoeder , aroma's ( melk ), zout, uienpoeder, knoflookpoeder, specerijen (cayennepeper, zwarte peper, chilipeper, komijn), kleurstoffen (karamel, paprika-extract), kaliumchloride, caroteenpoeder, zuurteregelaars (citroenzuur, appelzuur), smaakversterkers (mononatriumglutamaat, dinatrium-5'-ribonucleotiden), fructose, gistextract, maltodextrine, gerookte maltodextrine, gerookt zout, specerijen, zonnebloemolie), maltodextrine, emulgator (mono- en diglyceriden van verzadigde vetzuren), kleurstof (annatto norbixine).
Allergenen: Bevat gluten (tarwe) en melk . Kan soja bevatten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2179 kJ / 522 kcal |
| Vetten | 30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2,9 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan suikers | 4,0 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 0,61 g |
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | Pringles |
|---|---|
| Weight: | 0.215 kg |
| EAN: | 5053990175949 |
| Fabrikant: | Kellogg Europe Trading Limited, Wschodnia 3, 99-300 Kutno, Poland |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!