BOSCH Tassimo SUNY TAS 3102 zwart
Code: 24818Product detailed description
BOSCH Tassimo SUNY TAS 3102 zwart
Met het Bosch Tassimo Suny-apparaat kunt u dankzij het doorstroomverwarmertje vrijwel direct uw eerste kopje koffie zetten . Na de bereiding schakelt het apparaat over op de stand-bymodus , zodat u energie kunt besparen. LED-indicatoren geven informatie over de status van het apparaat . De kwaliteit van uw dranken wordt niet aangetast door kalkaanslag. Het apparaat reinigt en ontkalkt deze automatisch met behulp van de T Disc-service.
Belangrijkste kenmerken:
- Grote keuze aan dranken – tot wel 40 soorten van veel populaire merken
- Intelligente zetgroep voor perfecte drankkwaliteit
- Eenvoudige bereiding
- SmartStart-systeem voor de meest comfortabele bereiding
- Vrijwel onmiddellijk gereed voor gebruik
Parameters
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Espresso-uitvoering | voor capsules |
| Pomp druk | 3.30 bar |
| Weergave | Nee |
| Type | bureaublad |
| Capsules gebruiken | TASSIMO |
| Functie | |
|---|---|
| Melkdrankjes met één druk op de knop | Nee |
| Koffiesterkte instellen | Nee |
| Instelbare koffietemperatuur | Nee |
| Gebruik van gemalen koffie | Nee |
| Koffiebonen gebruiken | Nee |
| Heetwatersproeier | Nee |
| Stoompijpje | Nee |
| Melkcontainer | Nee |
| Koffiemolen | Nee |
| Twee kopjes tegelijk klaarmaken | Nee |
| Volume | |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 0,80 liter |
| Andere parameters | |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Espresso stroomverbruik | 1300W |
| Verwijderbare watertank | Ja |
| De pod gebruiken | Nee |
| Kleur | zwart |
| Slimme functies | Nee |
| dTest kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Retro | Nee |
| Merken | Bosch |
| Productafmetingen | |
|---|---|
| Productbreedte | 16,7cm |
| Producthoogte | 25,1cm |
| Productdiepte | 30,5cm |
| Productgewicht | 2,4 kilo |
| Pakket afmetingen | |
|---|---|
| Productbreedte | 20,5cm |
| Producthoogte | 28,5cm |
| Productdiepte | 34,5cm |
| Productgewicht | 2,7 kilo |
Additional parameters
| Category: | BOSCH TASSIMO capsules koffiemachines |
|---|---|
| EAN: | 4242005157839 |
| Výrobce: | Robert Bosch GmbH, Robert-Bosch-Platz 1, 70839 Gerlingen-Schillerhohe, Germany |
| The item has been sold out… | |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment