Caffe Borbone LIMONE capsules Citroenthee voor Lavazza en Modo Mio 16 st
Code: 29358Related products
Product detailed description
Caffe Borbone LIMONE capsules Citroenthee voor Lavazza en Modo Mio 16 st
Borbone is een van de toonaangevende Italiaanse koffiebranderijen die veel waarde hecht aan traditie en de kwaliteit van de grondstoffen.
Dit product is een ideale keuze voor wie op zoek is naar een verfrissend alternatief voor koffie, dat binnen enkele seconden in het koffiezetapparaat bereid kan worden.
De Caffè Borbone capsules brengen de perfecte harmonie van traditionele zwarte thee en verse citroen rechtstreeks in uw favoriete kopje. De ideale keuze voor momenten van ontspanning thuis of op kantoor.
Caffé Borbone Limone uit de Capriccio -lijn biedt de perfecte balans tussen de delicate smaak van zwarte thee en een frisse citrustoets. De capsules zijn speciaal ontworpen voor het Lavazza A Modo Mio -systeem, zodat u uw favoriete warme drank in enkele seconden kunt bereiden.
Ideaal voor kantoren of huizen waar u een bredere selectie dranken wilt aanbieden dan alleen espresso. Perfect om de dag mee te beginnen, voor een middagpauze of om te ontspannen na het diner.
Ingrediënten: Suiker, thee-extract, citroenzuur, gedroogd citroensap, aroma's.
Allergenen : Kan sporen bevatten van melk en melkproducten, soja en noten.
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Parameter | Voedingswaarde per 100 g |
| Energiewaarde | ca. 1650 kJ / 390 kcal |
| Vetten | 0 gram |
| Koolhydraten | ca. 96–98 g |
| waarvan suikers | ca. 94–96 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Zout | 0 gram |
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | Koffie capsules |
|---|---|
| Weight: | 0.144 kg |
| EAN: | 8034028335426 |
| Fabrikant: | Caffe Borbone srl, Zona ASI Loc. (NA), Pascarola snc Caivano, Italy |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!