Danvita tarweplakjes met kaas, tomaten en basilicum 130 g
Code: 28995Product detailed description
Danvita tarweplakjes met kaas, tomaten en basilicum 130 g
Je zult genieten van deze knapperige lekkernij met een smeersel, een dipsausje, of gewoon omdat het zo lekker is.
Ingrediënten: Tarwe bloem 38,7%, water, kaas 14,5%, volkoren roggemeel , gist, tomatenchips 2,7%, lijnzaad, koolzaadolie, zeezout, suiker, basilicum 0,7%, sesamzaadjes .
Kan sporen van noten bevatten.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Parameter | Waarde |
| Energiewaarde | 1.653 kJ / 392 kcal |
| Vetten | 13 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,4 gram |
| Koolhydraten | 53,6 g |
| waarvan suikers | 7 gram |
| Vezel | 13,6 g |
| Eiwitten | 14,5 g |
| Zout | 1,4 gram |
Gemaakt in de EU
Additional parameters
| Category: | Crackers |
|---|---|
| EAN: | 4771218201935 |
| Fabrikant: | Danvita, P. Sirvio 3a str., LT-32124 Zarasai, Lithuania |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!