Danvita tarweplakjes met olijven en knoflook 130 g
Code: 28983Product detailed description
Danvita tarweplakjes met olijven en knoflook 130 g
Je zult genieten van deze knapperige lekkernij met een smeersel, een dipsausje, of gewoon omdat het zo lekker is.
Ingrediënten: Tarwebloem 43%, water, volkoren roggebloem, olijven uit blik 3,8%, havermout, gist, koolzaadolie, lijnzaad, sesamzaad, suiker, zeezout, gedroogde knoflook 0,6%, gedroogde basilicum 0,38%.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Parameter | Waarde |
| Energiewaarde | 1.721 kJ / 410 kcal |
| Vetten | 11,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,2 g |
| Koolhydraten | 57,9 g |
| waarvan suikers | 5,7 g |
| Vezel | 11 g |
| Eiwitten | 14 gram |
| Zout | 2 gram |
Gemaakt in de EU
Additional parameters
| Category: | Crackers |
|---|---|
| EAN: | 4771218200976 |
| Fabrikant: | Danvita, P. Sirvio 3a str., LT-32124 Zarasai, Lithuania |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!