Danvita tarweplakjes met rode biet 130 g
Code: 28992Product detailed description
Danvita tarweplakjes met rode biet 130 g
Je zult genieten van deze knapperige lekkernij met een smeersel, een dipsausje, of gewoon omdat het zo lekker is.
Samenstelling: Tarwe meel 41,9%, water, volkoren roggemeel , sesamzaad , rode biet 4,9%, lijnzaad, gist, rogge zemelen, koolzaadolie, zeezout, tomatenpoeder, suiker.
Kan sporen van melk en noten bevatten.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Parameter | Waarde |
| Energiewaarde | 1.659 kJ / 359 kcal |
| Vetten | 8,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2,9 g |
| Koolhydraten | 53,6 g |
| waarvan suikers | 4,6 gram |
| Vezel | 7,7 g |
| Eiwitten | 16,5 g |
| Zout | 2,3 gram |
Gemaakt in de EU
Additional parameters
| Category: | Crackers |
|---|---|
| EAN: | 4771218201751 |
| Fabrikant: | Danvita, P. Sirvio 3a str., LT-32124 Zarasai, Lithuania |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!