Danvita tarwevlokken met zoete chili 130 g
Code: 28986Product detailed description
Danvita tarwevlokken met zoete chili 130 g
Je zult genieten van deze knapperige lekkernij met een smeersel, een dipsausje, of gewoon omdat het zo lekker is.
Ingrediënten: Tarwebloem 43,4%, water, volkoren roggebloem, sesamzaad, zoete chilimix (natuurlijke specerijen - chili, jalapeño, rode paprika, tomaten, knoflook, gember) met suiker - 3,8%, gist, koolzaadolie, lijnzaad, suiker, zeezout.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Parameter | Waarde |
| Energiewaarde | 1.679 kJ / 399 kcal |
| Vetten | 10,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 1,4 gram |
| Koolhydraten | 59,1 g |
| waarvan suikers | 7,3 gram |
| Vezel | 9,1 g |
| Eiwitten | 13,2 g |
| Zout | 1,8 g |
Additional parameters
| Category: | Crackers |
|---|---|
| EAN: | 4771218200938 |
| Fabrikant: | Danvita, P. Sirvio 3a str., LT-32124 Zarasai, Lithuania |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!