Ferrero Kinder Kinderini melkkoekjes 250 g
Code: 29532Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Ferrero Kinder Kinderini melkkoekjes 250 g
Trakteer jezelf op een zoet momentje met heerlijke melk-cacaokoekjes! De speelse vormen toveren een glimlach op de gezichtjes van kinderen, terwijl de pure Kinder-chocoladecrème zelfs de grootste zoetekauwen zal bekoren. De perfecte zoete traktatie bij de koffie, als beloning na schooltijd of gewoon om altijd even van te genieten.
Kinder Kinderini- koekjes van het legendarische merk Ferrero combineren het beste van de wereld van koekjes en chocolade. Geniet van eerlijk, goudbruin gebakken deeg van melk en cacao, aangevuld met nauwkeurige details (oogjes en glimlachjes) gemaakt van heerlijke Kinder melkchocolade.
Elk zakje van 250 g bevat precies 20 koekjes (één portie = 12,5 g). Deze verpakking maakt Kinderini de perfecte keuze voor kinderfeestjes, familie-uitjes of ontspannen momenten met een kop thee of koffie. De koekjes zijn ook heerlijk om in warme melk te dippen!
Ingrediënten: TARWEBLOEM 43,5%, suiker, watervrij MELKvet , plantaardige vetten (palm, shea), TARWEzetmeel , magere MELKpoeder 2%, magere cacao 1,3%, ROOMpoeder 0,6%, cacaoboter, rijsmiddelen (ammoniumbicarbonaat, natriumbicarbonaat), WEIPOEDER (van MELK ), HAZELNOTEN , cacaomassa, zout, vanilline, emulgator: lecithinen ( SOJA ); gedroogd EIWIT .
Allergenen:
Granen die gluten bevatten: tarwebloem, tarwezetmeel
Melk en melkproducten: melkvet, magere melkpoeder, roompoeder, weipoeder
Eieren: gedroogd eiwit
Soja: sojalecithine (emulgator)
Noten: hazelnoten
Kan mosterd bevatten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Parameter | Waarde |
| Energiewaarde | 2114 kJ / 504 kcal |
| Vetten | 23,0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 13,9 g |
| Koolhydraten | 67,9 g |
| waarvan suikers | 28,8 g |
| Eiwitten | 6,0 g |
| Zout | 0,41 g |
Gemaakt in de EU
Bijkomende parameters
| Categorie: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| Gewicht: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000500391228 |
| Fabrikant: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!