Ferrero Kinder Surprise Applaydu doos 36 x 20 g
Code: 28812Product detailed description
Ferrero Kinder Surprise Applaydu doos 36 x 20 g
Het legendarische ei met glazuur en een kleine verrassing erin...
Samenstelling:
Buitenmuur:
Melkchocolade 47%:
- (suiker, volle melkpoeder (23%), cacaoboter.)
- Cacaomassa, emulgator: lecithinen ( soja ), vanilline.
Binnenmuur:
- Magere melkpoeder (17%), suiker, plantaardige vetten (palm, shea).
- Botervet , emulgator: lecithinen ( soja ), vanilline.
Allergenen zijn vetgedrukt weergegeven.
Het gehalte aan melkbestanddelen moet minimaal 32% van het totale gewicht bedragen.
Het cacaogehalte moet minimaal 15% van het totale gewicht bedragen.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 2302 kJ / 552 kcal |
| Vetten | 34,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 22,6 g |
| Koolhydraten | 52,3 g |
| waarvan suikers | 52,1 g |
| Eiwitten | 8,1 gram |
| Zout | 0,323 gram |
Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| EAN: | 8000500076033 |
| Výrobce: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment