Golden Treasure fruitstrudel met koffie 1 st 21 g
Code: 21784Related products
Product detailed description
Golden Treasure fruitstrudel met koffie 1 stuk 21 g
Proef de klassieker op een onconventionele manier:
Met fruit gevulde reep à la strudel....
Fruitvulling minimaal 30% .
Samenstelling:
- Tarwebloem (35%), suiker, plantaardige oliën: palmolie.
- Zonnebloemolie; drinkwater, invertsuikerstroop.
- Dextrose, eieren , weipoeder , gerstemoutextract .
- Eetbaar zout, rijsmiddelen: ammoniumcarbonaten, natriumcarbonaten.
- Emulgatoren: sojalecithine , mono- en diglyceriden van vetzuren.
- Aroma's.
Fruitvulling min. 30%:
- Suiker, drinkwater.
- Fruit minimaal 12% (appels 4,5%, zure kersen 2,5%, pruimen 2,5%, abrikozen 2,5%).
- Glucosestroop, verdikkingsmiddel: pectines.
- Zuurteregelaar: citroenzuur.
Allergenen zijn vetgedrukt weergegeven.
Kan havergluten en hazelnoten bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 1338 kJ / 364 kcal |
| Vetten | 5,4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2,4 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 48 g |
| Vezel | 3,4 g |
| Eiwitten | 5,2 g |
| Zout | 0,25 g |
Gemaakt in Servië.
Additional parameters
| Category: | Gouden schat |
|---|---|
| Weight: | 0.021 kg |
| EAN: | 8606106300215 |
| Fabrikant: | Zitoprerada DM d.o.o., Basaidski put 2e, 23272 Novi Becej, Serbia |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!