Kinder Creamy Milky & Crunchy ei 19 g
Code: 28809Product detailed description
Kinder Creamy Milky & Crunchy ei 19 g
Trakteer jezelf op een lepeltje puur genot! Kinder Creamy Milky & Crunchy is een onweerstaanbare combinatie van smaken en texturen die zowel grote als kleine zoetekauwen zal bekoren en je direct naar nog een hapje doet verlangen.
Onder een gladde laag zachte, smeltende melkroom bevindt zich een rijke en aromatische cacaocrème . De perfecte smaakbeleving wordt bekroond door een royale portie knapperige gepofte rijst .
Waarom word je verliefd op hem?
Twee lagen romig genot: een harmonieuze combinatie van kwaliteitsmelk en cacao.
Leuke textuur: De knapperige, luchtige rijst geeft het dessert precies de juiste crunch.
Ideaal formaat: Een heerlijke zoete traktatie voor bij de koffie, voor onderweg of als beloning voor kinderen.
Ingrediënten: Suiker, magere melkpoeder (22%), palmolie, palmolie, gepofte rijst (7%), magere cacaopoeder (2,6%), emulgator (INS 322), gerstemoutextract in poedervorm.
Voedingsinformatie (per 100 g):
| Waarde | Hoeveelheid |
| Energie | 2246 kJ / 537 kcal |
| Vetten | 31,3 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 14,2 g |
| Koolhydraten | 55,4 g |
| waarvan suikers | 48,8 g |
| Eiwitten | 8,4 gram |
| Zout | 0,6 g |
Gemaakt in de EU
Additional parameters
| Category: | Ferrero Kinder |
|---|---|
| EAN: | 80824107 |
| Výrobce: | Ferrero International S.A., 16, Route de Trèves, L-2633 Senningerberg, Luxembourg |
Be the first who will post an article to this item!