Koffiecapsules Zicaffe Aromatica voor Lavazza A Modo Mio 50 st
Code: 29400Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Koffiecapsules Zicaffè Aromatica voor Lavazza A Modo Mio 50 st
De Zicaffè Aromatica koffiecapsules, volledig compatibel met het Lavazza A Modo Mio systeem, bieden de perfecte balans tussen intense smaak, dik, romig schuim en een betoverend aroma. Als u op zoek bent naar een koffie met een authentiek Italiaans karakter die u gegarandeerd 's ochtends op gang brengt, dan is Aromatica de perfecte keuze.
De koffiebranderij Zicaffè perfectioneert haar vakmanschap al sinds 1929 op Sicilië. De Aromatica- melange is het resultaat van decennialange ervaring en liefde voor authentieke espresso.
Een zorgvuldig geselecteerde melange van Arabica- en Robusta-bonen zorgt voor een volle, evenwichtige smaak met een langdurig, fluweelzacht schuim dat de koffie als een kroon omhult. De smaak en het aroma worden gedomineerd door aangename tonen van pure chocolade en fijne kruiden, zonder ongewenste zuurheid.
Met 50 capsules bent u verzekerd van uw dagelijkse dosis energie voor drukke ochtenden en ontspannen middagen.
Ingrediënten: 100% gebrande gemalen koffie (een zorgvuldig uitgebalanceerde melange van Arabica- en Robusta-bonen). Het product bevat geen kunstmatige smaakstoffen, kleurstoffen, conserveringsmiddelen of toegevoegde suiker. Het is pure en natuurlijke koffie.
Allergenen: bevat geen van de 14 belangrijkste voedselallergenen (volgens EU-verordening 1169/2011). De koffie is van nature glutenvrij en bevat geen lactose, soja of sporen van noten. Het is volledig veilig voor mensen met coeliakie en lactose-intolerantie.
| Voedingswaarde | Hoeveelheid in 100 ml |
| Energiewaarde | 8 kJ / 2 kcal |
| Vetten | 0 gram |
| - waarvan verzadigde vetzuren | 0 gram |
| Koolhydraten | 0 gram |
| - waarvan suikers | 0 gram |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0 gram |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koffie capsules |
|---|---|
| Gewicht: | 0.676 kg |
| EAN: | 8002076101157 |
| Fabrikant: | Zicaffe S.p.A., Contrada San Silvestro 139/A, 91025 Marsala TP (Sicily), Italy |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!