Loacker Quadratini NAPOLITANER wafels 250 g
Code: 21500Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Loacker Quadratini NAPOLITANER wafels 250g
Deze legendarische knapperige blokjes bevatten een onweerstaanbaar delicate crème, gemaakt van de allerbeste Italiaanse hazelnoten.
Ze zijn de ideale metgezel voor momenten van ontspanning of wanneer je gewoon zin hebt in iets zoets. Heerlijk bij koffie of thee, als snelle snack voor onderweg of als avondsnack tijdens een film.
Samenstelling:
- Tarwebloem, kokosolie, glucosestroop.
- Suiker, hazelnoten 9% in een crèmevulling.
- Gedroogde wei ( melk ), sojameel .
- Magere melkpoeder , cacao met minder vet.
- Dextrose, gerstemoutextract .
- Rijsmiddelen (natriumzout).
Allergenen staan vetgedrukt . Kan amandelen bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 2155 kJ |
| Energiewaarde | 515 calorieën |
| Vetten | 27 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 19 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| Waarvan suikers | 24 gram |
| Eiwitten | 8,7 gram |
| Zout | 0,38 gram |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Loacker wafels en koekjes |
|---|---|
| Gewicht: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000380004911 |
| Fabrikant: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!