Mini Rozarky (half gedoopt) met kersenvulling 55 g
Code: 29514Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Mini Rozarky (half gedoopt) met kersenvulling 55 g
Zandkoekjes met kersenvulling.
Gun jezelf een moment van zoet genot met de populaire Mini Rozárky theebiscuitjes. Deze delicate koekjes van fijn deeg bevatten een royale kersenvulling en zijn half gedoopt in een donker glazuur. De perfecte balans tussen fruitige frisheid en cacaotonen maakt ze de ideale begeleider bij je koffie of thee in de middag, of als zoete beloning tijdens een drukke dag.
Dankzij hun praktische verpakking van 55 gram passen ze perfect in een rugzak voor op reis, in een handtas of in een schooltas als tussendoortje voor kinderen . Het is ook het ideale snackgewicht (55 gram), speciaal ontworpen voor reizen, werk en school.
Samenstelling:
Tarwebloem
Kersenvulling (min. 20%): glucose-fructosestroop, kersenpuree (min. 7%), suiker, geleermiddelen (pectine, natriumalginaat), zuurteregelaar (citroenzuur, natriumdifosfaat / E450iii), aroma, conserveermiddel ( sorbinezuur), kleurstoffen (karamel, karmijnzuur / E120).
Plantaardige vetten: koolzaad, zonnebloem, gedeeltelijk gehydrogeneerd koolzaad en palm (in verschillende verhoudingen).
Glazuur: (melk/cacao, aangezien het een halfgedoopte variant is)
hier). Overige ingrediënten: suiker, melkpoeder, gefermenteerde melk, zout.
Toevoegingen: zuurteregelaar (citroenzuur), emulgatoren (zonnebloemlecithine, mono- en diglyceriden van vetzuren, E472).
Allergenen:
Belangrijkste allergenen (die er direct in zitten): Granen die gluten bevatten ( tarwe ), melk (en melkproducten).
Kan sporen bevatten van: eieren, pinda's, sesamzaad en andere noten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energie- en voedingswaarde | Hoeveelheid |
| Energie | 1775 kJ / 423 kcal |
| Vetten | 20 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 5,2 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 24 gram |
| Eiwitten | 5,2 g |
| Zout | 0,2 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.055 kg |
| EAN: | 8594064472306 |
| Fabrikant: | FAMMILKY, s.r.o., Smetanova 1912/5, 737 01 Cesky Tesin, Czech Republic |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!