NESTLÉ Leeuw Wit 60 g
Code: 28845Product detailed description
NESTLÉ Leeuw Wit 60 g
Een heerlijk knapperig wafeltje met karamel, bestrooid met krokante stukjes en bedekt met een delicate witte glazuurlaag.
Samenstelling:
- Glucose-fructosesiroop.
- Plantaardige oliën (palm, shea, palmpit).
- Suiker, tarwe bloem, gezoete gecondenseerde melk ( melk , suiker).
- Gedroogd en ontvet melk , gedroogd wei .
- Maltodextrine, emulgator (lecithinen), tarwe zetmeel.
- Keukenzout, rijsmiddel (natriumcarbonaten).
- Gekarameliseerde suiker, natuurlijk aroma.
- Verdikkingsmiddel (carrageen), pinda meel.
- Hazelnoot plakken.
Allergenen zijn gemarkeerd. in vetgedrukt .
Kan andere stoffen bevatten noten En soja .
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie | 2070 kJ / 494 kcal |
| Vetten | 22,9 g |
| - waarvan verzadigde vetzuren | 13,1 g |
| Koolhydraten | 65,8 g |
| - waarvan suikers | 52 g |
| Vezel | <0,5 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 0,57 g |
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | NESTLÉ chocoladerepen |
|---|---|
| EAN: | 8445291231214 |
| Výrobce: | Nestle S.A., Avenue Nestle 55, 1800 Vevey, Switzerland |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment