Caffé Borbone Orzo Barley koffiecapsules voor Lavazza Espresso Point 25 st
Code: 29346Related products
Product detailed description
Caffé Borbone Orzo Lavazza Espresso Point
Geniet van een authentiek Italiaans ritueel zonder een druppel cafeïne!
Gun jezelf een moment van welzijn met een heerlijke graandrank van de meesters van de Napolitaanse koffiebranderij Caffè Borbone . Deze capsules bevatten 100% natuurlijke gerst, de ideale keuze voor iedereen die houdt van de smaak van koffierituelen, maar op zoek is naar een volledig cafeïnevrije drank.
Het traditionele Caffè Borbone-recept garandeert een vol aroma en een heerlijke smaakbeleving. Borbone Orzo onderscheidt zich door zijn delicate, licht nootachtige smaak en rijke, romige consistentie.
Orzo -capsules smaken het lekkerst als een drankje van gemiddelde lengte (Lungo).
Deze capsules zijn speciaal ontworpen voor het Lavazza Espresso Point® systeem.
Ingrediënten: 100% geroosterde gerst ( orzo in het Italiaans).
Allergenen: Bevat gluten (gerst is een graan dat van nature gluten bevat).
Voedingswaarden (per 100 g product):
| Voedingsinformatie | Voedingswaarde per 100 g |
| Energiewaarde | 1581 kJ / 374 kcal |
| Vetten | 1,3 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 75,0 g |
| waarvan suikers | 0,0 gram |
| Vezel | 10,8 g |
| Eiwitten | 10,1 gram |
| Zout | 0,0 gram |
Gemaakt in de EU.
Additional parameters
| Category: | Koffie capsules |
|---|---|
| Weight: | 0.344 kg |
| EAN: | 8034028335808 |
| Fabrikant: | Caffe Borbone srl, Zona ASI Loc. (NA), Pascarola snc Caivano, Italy |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!