Falcone Amaretti Pistachekoekjes 170g
Code: 29538Gedetailleerde beschrijving van het product
Falcone Amaretti Pistachekoekjes 170g
Een stukje zonnig Italië voor koffie en dessertwijn. Reis af naar de Italiaanse regio Abruzzo met traditionele, tweemaal gebakken koekjes van de gerenommeerde fabrikant Falcone .
De traditionele Italiaanse Amaretti- koekjes van het gerenommeerde snoepmerk Falcone vertegenwoordigen de perfecte harmonie tussen een klassiek recept en de delicate smaak van heerlijke pistachenoten. Deze zorgvuldig bereide, zachte koekjes (type Morbidi ) zullen u betoveren met hun onweerstaanbare aroma, zachtheid en hoogwaardige ingrediënten.
De klassieke amaretti-basis wordt meesterlijk verrijkt met de populaire en onmiskenbare smaak van pistachenoten.
Falcone Amaretti is ook fantastisch voor je espresso in de ochtend, cappuccino in de middag of een kopje kwaliteitsthee.
Dankzij de elegante verpakking en de voortreffelijke smaak is het een fantastisch gastronomisch cadeau!
Ingrediënten: Abrikozenpitmeel (armelline) 30%, griesmeelsuiker, amandelmeel 10%, gepasteuriseerd eiwit, pistachemeel 3,5%, natuurlijke aroma's, honing, rijsmiddel (ammoniumbicarbonaat), aroma's. Het product is vrij van palmolie, gehydrogeneerde vetten en conserveermiddelen.
Allergenen: Eieren (gepasteuriseerd eiwit), Noten (met name 8a amandelen, 8f pistachenoten).
Kan sporen bevatten van: granen die gluten bevatten (tarwe), sojabonen (soja), melk en melkproducten, andere noten, mosterd.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Vetten | 27,25 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6,4 gram |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan suikers | 35 g |
| Vezel | 3,9 g |
| Eiwitten | 14,3 g |
| Zout | 0,10 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.211 kg |
| EAN: | 8023696006356 |
| Fabrikant: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!