Falcone Cantucci pistachekoekjes met cederbast 180 g
Code: 29535Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Falcone Cantucci pistachekoekjes met cederbast 180 g
Een stukje zonnig Italië voor koffie en dessertwijn. Reis af naar de Italiaanse regio Abruzzo met traditionele, tweemaal gebakken koekjes van de gerenommeerde fabrikant Falcone.
Deze premium cantucci bieden een frisse en heerlijke combinatie van knapperige pistachenoten en verse gekonfijte cederbast. Het resultaat is een perfect gebalanceerde smaak met een aangenaam citrusaroma dat elke liefhebber van zoet gebak zal bekoren.
De zoet-zoutige smaak van pistachenoten wordt perfect aangevuld door de aromatische en verfrissende cederbast. Dankzij het dubbele bakproces zijn de koekjes heerlijk bros en tegelijkertijd stevig.
Cantucci zijn de belichaming van Italiaans comfort (la dolce vita). Traditioneel worden ze gedoopt in een zoete dessertwijn (zoals Vin Santo ), waardoor het koekje iets zachter wordt en de smaak vrijkomt. Maar ze smaken ook fantastisch bij je espresso in de ochtend, cappuccino in de middag of een kopje goede thee.
Dankzij de elegante verpakking en de voortreffelijke smaak is het een fantastisch gastronomisch cadeau!
Ingrediënten: Tarwebloem type "0", griesmeelsuiker 20%, gepasteuriseerde eieren , gekonfijte ceder 8% (cederbast, glucose-fructosestroop, sucrose, zuurteregelaar: citroenzuur/geconcentreerd citroensap, aroma's), pistachenoten 8%, eiwit , ruwe rietsuiker 1%, rijsmiddelen (natriumdifosfaat, natriumbicarbonaat), boter ( melk ), honing, aroma's, zout. (Zonder palmolie, gehydrogeneerde vetten en conserveermiddelen.)
Allergenen:
Bevat: granen die gluten bevatten (tarwe), eieren, melk, noten (pistachenoten).
Kan sporen bevatten van: andere noten (amandelen, walnoten, hazelnoten), soja en mosterd.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Vetten | 7,7 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3,7 g |
| Koolhydraten | 70,4 g |
| waarvan suikers | 27,6 g |
| Vezel | 3,4 gram |
| Eiwitten | 8,8 gram |
| Zout | 0,29 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.224 kg |
| EAN: | 8023696005991 |
| Fabrikant: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!