Mulino Bianco Baiocchi Pistachekoekjes met pistachecrème 240g
Code: 29553Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Mulino Bianco Baiocchi Pistachekoekjes met pistachecrème 240g
Proef een stukje Italië met elke hap! De populaire Baiocchi- koekjes van het legendarische Italiaanse merk Mulino Bianco zijn er nu in een onweerstaanbare pistachevariant die elke liefhebber van nootachtige desserts zeker zal bekoren.
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio zijn traditionele Italiaanse koekjes met een heerlijke pistachevulling. Het delicate kruimeldeeg en een rijke laag zoete room (28%) vormen een perfecte harmonie.
Twee knapperige, goudbruine zandkoekjes verbergen een royale laag hoogwaardige pistachecrème. Dankzij de perfecte combinatie van knapperig deeg en zachte, zoete vulling is het de ideale begeleider bij een espresso in de ochtend, een kop thee in de middag of als een snelle traktatie tijdens een drukke werkdag.
Samenstelling:
Koekje: Tarwebloem 51,6%, suiker, zonnebloemolie, verse eieren , magere melkpoeder , gepasteuriseerde verse melk , rijsmiddelen (ammoniumbicarbonaat, natriumbicarbonaat, kaliumtartraat), zout, tarwezetmeel , aroma.
Pistachecrème (28%): Suiker, plantaardige vetten en oliën (sheaboter, zonnebloemolie ), pistachenoten 7,6%, magere melkpoeder , tarwezetmeel .
Allergenen:
Gluten (uit tarwebloem en tarwezetmeel)
Melk (magere melkpoeder en gepasteuriseerde verse melk)
Ei
Noten (pistachenoten)
Kan sporen bevatten (kruisbesmetting): andere noten, soja, sesam, mosterd.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2112 kJ / 505 kcal |
| Vetten | 25 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4,6 gram |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 23 gram |
| Vezel | 3,4 gram |
| Eiwitten | 9,0 g |
| Zout | 0,70 gram |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.24 kg |
| EAN: | 8076809583039 |
| Fabrikant: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!