Falcone Amaretti Classici koekjes met een delicate amandelsmaak 170g
Code: 29541Gedetailleerde beschrijving van het product
Falcone Amaretti Classici koekjes met een delicate amandelsmaak 170g
Een stukje zonnig Italië voor koffie en dessertwijn. Reis af naar de Italiaanse regio Abruzzo met traditionele, tweemaal gebakken koekjes van de gerenommeerde fabrikant Falcone .
Falcone Amaretti Classici (ook bekend als Amaretti Morbidi D'Abruzzo ) zijn traditionele Italiaanse zachte amandelkoekjes. Ze kenmerken zich door een intense smaak met een typische licht bitterzoete toets en een zeer zachte, delicate textuur die letterlijk op de tong smelt. Ze worden gemaakt volgens klassieke banketbakkersrecepten uit de regio Abruzzo - volledig vrij van palmolie, kunstmatige kleurstoffen, conserveringsmiddelen en gehydrogeneerde vetten.
Falcone Amaretti Classici met vanillesaus zijn perfect als klein dessert bij een warme Italiaanse espresso, thee of zoete dessertwijnen. Dankzij de elegante verpakking en de heerlijke smaak zijn ze een geweldig gastronomisch cadeau!
Ingrediënten: Abrikozenpitmeel (ook wel armelline genoemd, wat zorgt voor een authentieke bittere smaak) 30% , suiker, amandelmeel 15% , gepasteuriseerd eiwit, aroma's, honing en rijsmiddel (ammoniumbicarbonaat).
Allergenen: Bevat eieren en amandelen. Het product wordt geproduceerd in een fabriek waar besmetting kan voorkomen, daarom kan het sporen bevatten van tarwe (granen), andere noten, soja, melk of mosterd.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 1981 kJ / 474 kcal |
| Vetten | 25,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 6,1 g |
| Koolhydraten | 45,8 g |
| waarvan suikers | 32,8 g |
| Vezel | 3,5 gram |
| Eiwitten | 13,6 g |
| Zout | 0,13 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.209 kg |
| EAN: | 8023696005762 |
| Fabrikant: | Pescaradolc s.r.l. (Dolciaria Falcone).Via Sardegna 1/A, 65010 Moscufo, Itálie (Italy) |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!