Mulino Bianco cacaokoekjes Pan di Stelle 350g
Code: 29547Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Mulino Bianco Pan di Stelle 350g
Traditionele Italiaanse cacaokoekjes met suikersterretjes
Trakteer jezelf op een stukje Italiaanse hemel met de iconische Pan di Stelle -koekjes van het populaire merk Mulino Bianco. Deze heerlijke cacaokoekjes, bezaaid met suikersterretjes, maken van elk ontbijt of middagkoffie een magisch moment.
Hun unieke smaak ontstaat door de perfecte harmonie van hoogwaardige cacao, 100% Italiaanse melk en fijne hazelnoten . Ze zijn ideaal om in melk, warme chocolademelk of cappuccino te dippen, maar je kunt er ook gewoon van genieten als een snel zoet tussendoortje gedurende de dag.
Het merk Mulino Bianco hecht waarde aan duurzaamheid en gezondheid, en daarom worden deze koekjes met zorg bereid met hoogwaardige zonnebloemolie en zonder palmolie.
Het speelse ontwerp met stervormige suikerglazuur zal zowel kinderen als volwassenen zeker in verrukking brengen.
Ingrediënten: Tarwebloem, suiker, zonnebloemolie, boter (van melk), verse gepasteuriseerde kwaliteitsmelk (6%), cacao (3,6%), chocolade 3,5% (cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator: sojalecithine, natuurlijk vanillearoma), kristalsuiker (2%), verse eieren, honing, hazelnoten (0,8%), tarwezetmeel, rijsmiddelen (natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat), zout, aroma's, eiwitpoeder, maïszetmeel.
Allergenen: Bevat gluten (tarwe), melk, eieren, soja en hazelnoten. Kan sporen van sesam en andere noten bevatten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2031 kJ / 485 kcal |
| Vetten | 21 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 7,4 gram |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan suikers | 24 gram |
| Vezel | 4,2 gram |
| Eiwitten | 7,8 g |
| Zout | 0,44 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.35 kg |
| EAN: | 8076809574075 |
| Fabrikant: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!