Fazer Geisha Dark 150 g
Code: 29136Product detailed description
Fazer Geisha Dark 150 g
Ontdek de magie van Geisha Dark pralines, speciaal gemaakt voor wie op zoek is naar iets meer. De knapperige pure chocoladeschelp smelt langzaam in je mond en onthult een rijke, fluweelzachte hazelnootvulling. Dit recept, dat zijn oorsprong vindt bij Peter Fazer en de Olympische Spelen van 1964 in Tokio, nodigt je uit voor een sensuele reis vol elegantie en intense smaken. Elk van de 21 pralines is een klein cadeautje dat wacht om uitgepakt te worden.
Samenstelling: Suiker, melk , cacaomassa, cacaoboter, hazelnoten (10%), melkvet , tarwebloem , maïszetmeel, emulgator ( sojalecithine ), zonnebloemolie, aroma's, zout. Kan andere noten, amandelen of andere glutenbevattende granen bevatten . Cacaobestanddelen in chocolade: minimaal 47%. Bewaren op een droge en koele plaats.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie | 549 (kcal) / 2297 (kJ) |
| Vet | 36 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 18 gram |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 47 g |
| Zout | 0,05 g |
| Eiwitten | 5,3 gram |
Gemaakt in de EU
Additional parameters
| Category: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| EAN: | 6416453072817 |
| Fabrikant: | Fazer Makeiset Oy, P.O. Box 110, 00101 Helsinki, Finland |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!