Loacker Classic Napolitaner hazelnootwafels 225 g
Code: 29523Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Loacker Classic Napolitaner hazelnootwafels 225 g
Trakteer uzelf op een perfecte smaakbeleving met de legendarische Loacker Classic Napolitaner wafels. Drie laagjes dunne, goudbruin gebakken en knapperige wafels verbergen twee rijke laagjes delicate crème, gemaakt van de allerbeste Italiaanse hazelnoten.
Een ideale keuze voor bij de koffie of thee, als snelle snack voor op het werk of als zoete traktatie voor ontspannende momenten met het gezin.
Samenstelling:
- Tarwebloem , kokosolie, glucosestroop.
- Suiker , hazelnoten 9%, room .
- Weipoeder , sojameel , magere melkpoeder .
- Magere cacao, dextrose, gerstemoutextract .
- Rijsmiddelen, zout, sojalecithine .
Allergenen zijn vetgedrukt . Kan amandelen bevatten .
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 2169 kJ |
| Energiewaarde | 518,4 kcal |
| Vetten | 27 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 20 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| Waarvan suikers | 26 g |
| Eiwitten | 8,1 gram |
| Zout | 0,33 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Loacker wafels en koekjes |
|---|---|
| Gewicht: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000517 |
| Fabrikant: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!