Bonne Maman minikoekjes met chocoladestukjes 100 g
Code: 29439Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Bonne Maman minikoekjes met chocoladestukjes 100 g
Bonne Maman minikoekjes met chocoladestukjes zijn premium Franse koekjes die een traditioneel, huisgemaakt recept combineren met de hoogwaardige ingrediënten waar dit merk zo trots op is.
Bonne Maman mini chocoladekoekjes combineren de traditionele Franse patisserie met ingrediënten van de hoogste kwaliteit. Deze zachte boterkoekjes worden gebakken volgens een traditioneel, huisgemaakt recept - zonder palmolie, kunstmatige kleurstoffen of conserveringsmiddelen. Elk koekje bevat een rijke portie intense chocolade die smelt op de tong.
Ze worden in Frankrijk gemaakt onder het populaire merk Bonne Maman (de eigenlijke fabrikant is het bedrijf St. Michel, dat al sinds 1905 bestaat). Ze leggen de nadruk op eerlijke ingrediënten zonder onnodige kunstmatige toevoegingen en conserveringsmiddelen.
Dankzij hun kleine formaat (5 g) zijn ze de perfecte toevoeging aan een kopje espresso, ochtendthee of als een elegant tussendoortje voor uw gasten. Ze zijn ideaal als kleine attentie voor gasten, een verfijnde toevoeging aan espresso of als een snelle zoete traktatie na een maaltijd. Praktische verpakking van 100 g , ideaal voor op reis of als snelle snack.
Ingrediënten: Graanmeel ( tarwemeel , havermeel ), chocoladestukjes 26% (suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator: lecithinen [bevat soja ]), boter (21%), suiker, verse eieren , rijsmiddel: natriumcarbonaat, zuurteregelaar: citroenzuur, tarwevezels, eetbaar zout, natuurlijk aroma (bevat honing ), magere melkpoeder .
Allergenen zijn in de samenstelling vetgedrukt weergegeven. Bevat:
Granen die gluten bevatten (tarwe, haver)
Melk en melkproducten (inclusief lactose)
Eieren en producten die daarvan gemaakt zijn.
Sojabonen (sojabonen)
Kan sporen bevatten van: noten , sesamzaad.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde / Voedingsstoffen | Voedingswaarde per 100 g |
| Energiewaarde | 2139 kJ / 511 kcal |
| Vetten | 26 g |
| — waarvan verzadigde vetzuren | 16 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| — waarvan suikers | 33 g |
| Vezel | 3,1 gram |
| Eiwitten | 6,2 g |
| Zout | 0,55 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.1 kg |
| EAN: | 3178530426960 |
| Fabrikant: | Andros S.N.C., Zone Industrielle, 46130 Biars-sur-Cere, France |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!