Locker Classic CREAM CACOA wafels 225 g
Code: 29526Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Locker Classic CREAM COCOA
Loacker Classic Cremkakao zijn premium Italiaanse wafels die lichtheid en knapperigheid combineren met de rijke smaak van hoogwaardige cacao en chocolade.
Knapperige wafels gevuld met de meest heerlijke cacao-chocoladecrème. Gemaakt van een exclusieve mix van cacao en chocolade, verfijnd met de delicate smaak van cacao uit Ecuador.
De grotere verpakking van 225 gram is ideaal voor bij de koffie, als traktatie voor bezoekers of om te delen met het gezin .
Het merk Loacker staat voor de absolute puurheid van zijn producten. De wafels bevatten geen kunstmatige kleurstoffen, conserveringsmiddelen, toegevoegde smaakstoffen of gehydrogeneerde vetten.
Samenstelling:
- Tarwebloem , kokosolie, glucosestroop.
- Suiker, vetvrije cacao 9% in de vulling, dextrose.
- Gedroogde wei , chocolade 5% in een romige vulling (suiker, cacaomassa).
- Sojameel , magere melkpoeder .
- Gerstmoutextract , hazelnoten .
- Rijsmiddelen: natriumbicarbonaat, natriumdifosfaat.
- Zout, emulgator: sojalecithine.
- Bourbon vanillepeul, specerijen.
Allergenen zijn vetgedrukt . Kan amandelen bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 2134 kJ |
| Energiewaarde | 511 calorieën |
| Vetten | 27 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 22 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| Waarvan suikers | 26 g |
| Eiwitten | 8,7 gram |
| Zout | 0,37 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Loacker wafels en koekjes |
|---|---|
| Gewicht: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000562 |
| Fabrikant: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!