Mulino Bianco Abbracci koekjes met cacao en verse room 350 g
Code: 29559Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Mulino Bianco Abbracci koekjes met cacao en verse room 350 g
Mulino Bianco Abbracci (vertaald als "knuffels") zijn iconische Italiaanse koekjes die het beste van twee werelden combineren: delicaat gebak met verse room en de rijke smaak van pure cacao. Deze twee tegenovergestelde, maar perfect complementaire helften worden samengevoegd in de vorm van een kleine cirkel, die een warme omhelzing symboliseert.
Ze worden met liefde gebakken volgens een traditioneel recept van Italiaanse meesterbakkers, waardoor ze een heerlijk delicate textuur en een onweerstaanbaar aroma hebben.
Gemaakt met hoogwaardige ingrediënten voor de beste smaakbeleving. Het recept bevat geen palmolie , gehydrogeneerde vetten, kunstmatige kleurstoffen of conserveermiddelen.
Een verpakking van 350 gram is voldoende om het hele gezin en alle vrienden te trakteren.
Ingrediënten: Tarwebloem , suiker, boter, zonnebloemolie, verse eieren, cacao (2,4%), verse gepasteuriseerde room (2,1%), magere melkpoeder, honing, zout, rijsmiddelen (natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat), vanillearoma.
Allergenen: Gluten (tarwe), melk en eieren. Kan sporen bevatten van: Asafoetida , noten, sesam en soja.
Het product bevat geen palmolie, kunstmatige kleurstoffen, conserveringsmiddelen, gehydrogeneerde vetten of genetisch gemodificeerde ingrediënten (GMO's).
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2030 kJ / 485 kcal |
| Vetten | 22,0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 10,0 g |
| Koolhydraten | 62,9 g |
| waarvan suikers | 24,0 g |
| Vezel | 3,5 gram |
| Eiwitten | 7,0 g |
| Zout | 0,63 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.35 kg |
| EAN: | 8076809574082 |
| Fabrikant: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!