Mulino Bianco Galletti koekjes met verse melk en suiker 350 g
Code: 29562Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Mulino Bianco Galletti koekjes met verse melk en suiker 350 g
Beleef een authentieke Italiaanse ochtend met de populaire Galletti-koekjes van het legendarische merk Mulino Bianco.
Deze traditionele Italiaanse zandkoekjes combineren de zachtheid van verse melk met de lichte zoetheid van de royaal bestrooide suikerkristallen. Dankzij zorgvuldig geselecteerde ingrediënten bieden ze niet alleen een heerlijke smaak en eerlijke kwaliteit, maar ook een lichtheid die ze de perfecte start van een nieuwe dag of een snelle zoete snack maakt.
Gemaakt van hoogwaardige, verse Italiaanse melk, wat het deeg een onmiskenbare knapperigheid geeft. Het oppervlak van de koekjes is versierd met grotere suikerkristallen, die aangenaam smelten op de tong bij elke hap. Mulino Bianco Galletti -koekjes zijn volledig vrij van palmolie , kunstmatige kleurstoffen, conserveringsmiddelen en gehydrogeneerde vetten.
Galletti -koekjes zijn perfect om in een dipsaus te dippen! Geniet ervan bij je cappuccino in de ochtend, zwarte koffie, je favoriete thee, of trakteer je kinderen op een glas warme chocolademelk of melk.
Een verpakking van 350 gram is voldoende om het hele gezin en alle vrienden te trakteren.
Ingrediënten: Tarwebloem , zonnebloemolie, suiker, gepasteuriseerde verse melk van hoge kwaliteit (3%), kristalsuiker (3%), rijsmiddelen (ammoniumbicarbonaat, natriumbicarbonaat), zout, tarwezetmeel , honing, melkeiwitten , vanillearoma.
Allergenen: Bevat gluten (tarwe) en melk . Kan sporen bevatten van eieren, noten, sesam, mosterd en soja .
De koekjes worden gemaakt volgens een puur recept en bevatten geen palmolie, kunstmatige kleurstoffen, conserveringsmiddelen of gehydrogeneerde vetten.
Voedingsinformatie per 100 g:
| Energiewaarde | 1987 kJ / 475 kcal |
| Vetten | 18,7 g |
| - waarvan verzadigde vetzuren | 2,2 gram |
| Koolhydraten | 68,0 g |
| - waarvan suikers | 19,5 g |
| Vezel | 2,9 g |
| Eiwitten | 7,1 gram |
| Zout | 0,95 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Gewicht: | 0.35 kg |
| EAN: | 8076809572873 |
| Fabrikant: | Barilla G. e R. Fratelli Società per Azioni, Via Mantova 166, 43122 Parma, Itálie |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!